KAMENE PRIČE - STONE STORIES, JAZZ APARTMENTS

KAŠTEL 57BaleIstria

Telefon: 00385-52-824235; 00385-91-5253383

Web:

Właściciele posługują się językami: EN, DE

Wyślij wiadomość

  • MAPA
  • GALERIA 1
Liczba łóżek2
Liczba sypialni1
Salon TAK
Pozycja Piętro
Powierzchnia (m2)22 m2
Klimatyzacja NIE
TV TAK
TV satelitarna TAK
Internet (Wi-Fi) Darmowe
Taras TAK
Widok na morze NIE
Odległość od morza (m)6000 m
Odległość od centrum (m)0
Zwierzęta domowe TAK
Dostęp dla wózków inwalidzkich NIE
Ogrzewanie TAK
ŁAZIENKA
Pralka TAK
Prysznic/wanna prysznic
KUCHNIA
Lodówka TAK
Kuchenka TAK
Mikrofalówka TAK
Aparat do kawy TAK
Grill TAK
DODATKOWA OFERTA
Restoran s izvrsnom gastro ponudom. Javni parking. Odlična pozicija za izlete u Pulu, Rovinj, Brijune...Unajmite cijelu kuću uz popust 10%!Otvoreni smo od 1.IV do 30.IX.
AS1CENNIK Euro/dzień ***
01.04.- 30.06.
01.07.- 31.08.
01.09.- 30.09.
60 EURO
70 EURO
60 EURO

Wyślij zapytanie w sprawie AS1


Dokładne daty

Chcę otrzymywać wiadomości i oferty

ANTI SPAM 1+1=UWAGA:

WŁAŚCICIEL jest osobą fizyczną, przedsiębiorcą, spółką handlową lub spółdzielnią, która w odniesieniu do przedmiotu swojej własnoci/prawa do korzystaniaposiada prawo do zarządzania obiektami przeznaczonymi do wynajmowania, a korzystając z niniejszej strony internetowej ogłasza i/lub reklamuje je działając na swoją rzecz i na koszt własny. WŁAŚCICIEL wynajmowanych obiektów przeznaczonych do wynajmowania gwarantuje że spełnia wszystkie warunki wynikające z Prawa działalności gastronomicznej (DZ.U. 138/06, 152/08, 43/09 i 88/10) i przyjmuje na siebie obowiązki wynikające z tego prawa, w szczególności z artykułu 3a. WŁASCICIEL ma zapewniony samodzielny dostęp do administrowania wszystkimi danymii przyjmujena siebie pełnąodpowiedzialność za ich zgodność, tj. prawdziwość wszystkich danych nt. wynajmowanych obiektów, które są prezentowane na niniejszej stronie internetowej. WŁAŚCICIEL przyjmuje na siebie pełną odpowiedzialność i obowiązki wobec osób które zdecydowały się korzystać z wynajmowanych obiektów WŁAŚCICIELA, a dotarły do nich poprzez niniejszą stronę internetową.

Wypełniając formularzonline służący do rezewacji, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez nas i/lub powierzenie przetwarzania przez osoby trzecie Państwadanych osobowych zawartych w formularzu dla własnych celów. Wszyscy odwiedzający stronę, którzy wypełnią formularz online służący do rezerwacji, wyrażają zgodę na skontaktowanie sięz nimi na podane dany adreswłaścicela obiektu bądź jego przedstawicielalub upoważnionych osób, które utrzymują niniejszą stronę internetową.