ALEM SKRTIC

Panorama, Lukovo Otocko 184Lukovo, SenjRiwiera Senj

Telefon: 053 615444, 051 633435; 098 1742946

Właściciele posługują się językami: EN

Wyślij wiadomość

Opis miejsca:

Wszelkie dodatkowe informacje związane z małej nadmorskiej miejscowości Lukovo Otocko są dostępne za pośrednictwem poczty e-mail kontaktu alem.skrtic@gmail.com. Facebook profil Lukovo Panorama.

Liczba łóżek2
Liczba dodatkowych łóżek2
Łóżeczka dla dzieci TAK
Liczba sypialni1
Salon TAK
Dostawka w salonie2
Pozycja Piętro
Powierzchnia (m2)35
Klimatyzacja TAK
TV TAK
TV satelitarna NIE
Internet (Wi-Fi) Darmowe
Taras TAK
Miejsce parkingowe TAK 1
Miejsce do cumowania NIE
Widok na morze TAK
Odległość od morza (m)300 m
Odległość od centrum (m)300 m
Dostęp dla wózków inwalidzkich NIE
Ogrzewanie TAK
ŁAZIENKA
Pralka NIE
Prysznic/wanna prysznic
KUCHNIA
Lodówka TAK
Kuchenka TAK
Mikrofalówka TAK
Grill TAK
DODATKOWA OFERTA
Łódź, Wycieczki, Wędkarstwo,
AP1CENNIK Euro/dzień ***
01.04.- 31.05.
01.06.- 30.09.
01.10.- 31.10.
01.11.- 31.03
50
70
50
40
Uwaga
Boravisna taksa je uracunata u cijenu (Tourist tax is included in the price).

Wyślij zapytanie w sprawie AP1


Dokładne daty

Chcę otrzymywać wiadomości i oferty

ANTI SPAM 3+3=UWAGA:

WŁAŚCICIEL jest osobą fizyczną, przedsiębiorcą, spółką handlową lub spółdzielnią, która w odniesieniu do przedmiotu swojej własnoci/prawa do korzystaniaposiada prawo do zarządzania obiektami przeznaczonymi do wynajmowania, a korzystając z niniejszej strony internetowej ogłasza i/lub reklamuje je działając na swoją rzecz i na koszt własny. WŁAŚCICIEL wynajmowanych obiektów przeznaczonych do wynajmowania gwarantuje że spełnia wszystkie warunki wynikające z Prawa działalności gastronomicznej (DZ.U. 138/06, 152/08, 43/09 i 88/10) i przyjmuje na siebie obowiązki wynikające z tego prawa, w szczególności z artykułu 3a. WŁASCICIEL ma zapewniony samodzielny dostęp do administrowania wszystkimi danymii przyjmujena siebie pełnąodpowiedzialność za ich zgodność, tj. prawdziwość wszystkich danych nt. wynajmowanych obiektów, które są prezentowane na niniejszej stronie internetowej. WŁAŚCICIEL przyjmuje na siebie pełną odpowiedzialność i obowiązki wobec osób które zdecydowały się korzystać z wynajmowanych obiektów WŁAŚCICIELA, a dotarły do nich poprzez niniejszą stronę internetową.

Wypełniając formularzonline służący do rezewacji, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez nas i/lub powierzenie przetwarzania przez osoby trzecie Państwadanych osobowych zawartych w formularzu dla własnych celów. Wszyscy odwiedzający stronę, którzy wypełnią formularz online służący do rezerwacji, wyrażają zgodę na skontaktowanie sięz nimi na podane dany adreswłaścicela obiektu bądź jego przedstawicielalub upoważnionych osób, które utrzymują niniejszą stronę internetową.