MARIJA ANTIĆ APARTMANI

BLATA 52 DVodiceRiwiera Sibenik

Telefon: 00385-22-443444(CZ), ;

Web:

Właściciele posługują się językami: EN, SLO, CZ

Wyślij wiadomość

Liczba łóżek4
Liczba dodatkowych łóżek1
Łóżeczka dla dzieci Zapytać
Liczba sypialni2
Salon TAK
Dostawka w salonie1
Oddzielny salon TAK
Pozycja Piętro
Powierzchnia (m2)70 m2
Klimatyzacja TAK
TV TAK
TV satelitarna TAK
Internet (Wi-Fi) Darmowe
Taras TAK
Miejsce parkingowe TAK
Garaż NIE
Miejsce do cumowania NIE
Widok na morze TAK
Odległość od morza (m)100 m
Odległość od centrum (m)500 m
Dostęp dla wózków inwalidzkich NIE
Ogrzewanie TAK
ŁAZIENKA
Pralka TAK
Prysznic/wanna prysznic
KUCHNIA
Lodówka TAK
Piekarnik NIE
Kuchenka TAK
Aparat do kawy TAK
Grill TAK
AP4CENNIK Euro/dzień ***
01.06.- 30.06.
01.07.- 31.08.
01.09.- 30.09.
60 EURO
72 EURO
60 EURO
Dostawiane łóżko (osoba/dzień)
15 EURO
18 EURO
15 EURO
Konto bankowe:
To make a reservation you need to pay 25% of the total price of Your staying on our bank account: MARIJA ANTIĆ, OTP banka Hrvatska d.d. Domovinskog rata 61, 21000 Split Croatia, SWIFT: OTPVHR2X , IBAN HR6124070003105632920
Uwaga
U CIJENU NIJE URAČUNATA BORAVIŠNA PRISTOJBA.

Wyślij zapytanie w sprawie AP4


Dokładne daty

Chcę otrzymywać wiadomości i oferty

ANTI SPAM 2+1=Noclegi w okolicy
Apartamenty Chorwacja: Vodice
MILLER d.o.o.
Vodice
Apartamenty Chorwacja: Vodice
STORIĆ MIRKO
Vodice

UWAGA:

WŁAŚCICIEL jest osobą fizyczną, przedsiębiorcą, spółką handlową lub spółdzielnią, która w odniesieniu do przedmiotu swojej własnoci/prawa do korzystaniaposiada prawo do zarządzania obiektami przeznaczonymi do wynajmowania, a korzystając z niniejszej strony internetowej ogłasza i/lub reklamuje je działając na swoją rzecz i na koszt własny. WŁAŚCICIEL wynajmowanych obiektów przeznaczonych do wynajmowania gwarantuje że spełnia wszystkie warunki wynikające z Prawa działalności gastronomicznej (DZ.U. 138/06, 152/08, 43/09 i 88/10) i przyjmuje na siebie obowiązki wynikające z tego prawa, w szczególności z artykułu 3a. WŁASCICIEL ma zapewniony samodzielny dostęp do administrowania wszystkimi danymii przyjmujena siebie pełnąodpowiedzialność za ich zgodność, tj. prawdziwość wszystkich danych nt. wynajmowanych obiektów, które są prezentowane na niniejszej stronie internetowej. WŁAŚCICIEL przyjmuje na siebie pełną odpowiedzialność i obowiązki wobec osób które zdecydowały się korzystać z wynajmowanych obiektów WŁAŚCICIELA, a dotarły do nich poprzez niniejszą stronę internetową.

Wypełniając formularzonline służący do rezewacji, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez nas i/lub powierzenie przetwarzania przez osoby trzecie Państwadanych osobowych zawartych w formularzu dla własnych celów. Wszyscy odwiedzający stronę, którzy wypełnią formularz online służący do rezerwacji, wyrażają zgodę na skontaktowanie sięz nimi na podane dany adreswłaścicela obiektu bądź jego przedstawicielalub upoważnionych osób, które utrzymują niniejszą stronę internetową.