BUBNIĆ DANICA

ZEMLJORADNIČKA 21UmagIstria

Telefon: 00385-52-743609;

Właściciele posługują się językami: D, IT

Wyślij wiadomość

Liczba łóżek4
Liczba dodatkowych łóżek2
Liczba sypialni2
Salon TAK
Pozycja Parter
Powierzchnia (m2)46 m2
Klimatyzacja NIE
TV TAK
TV satelitarna TAK
Internet (Wi-Fi) TAK
Taras TAK
Miejsce parkingowe TAK 3
Widok na morze NIE
Odległość od morza (m)800 m
Odległość od centrum (m)500 m
Zwierzęta domowe TAK
Dostęp dla wózków inwalidzkich TAK
Ogrzewanie TAK
ŁAZIENKA
Pralka TAK
Prysznic/wanna prysznic
KUCHNIA
Lodówka TAK
Piekarnik NIE
Kuchenka TAK
Mikrofalówka TAK
Aparat do kawy TAK
Grill TAK
DODATKOWA OFERTA
SMJEŠTAJ POGODAN ZA OBITELJ, BLIZINA CENTRA ZA VEČERNJE ŠETNJE, PARK S PUNO ZELENILA OPREMLJEN LJULJAČKAMA I TOBOGANOM i TRAMPULIN ZA DJECU
AP3CENNIK Euro/dzień **
01.01.- 27.04.
20.09.- 31.12.
27.04.- 01.07.
31.08.- 20.09.
01.07.- 31.08.
52 , 59 , 66 EURO
71 , 78 , 85 EURO
84 , 92 , 100 EURO
Uwaga
KUĆNI LJUBIMCI / PETS = 5 EURO / DAY. U slučaju većih monetarnih promjena iznajmljivać zadržava pravo izmjene cijena po dogovoru sa gostom.

Wyślij zapytanie w sprawie AP3


Dokładne daty

Chcę otrzymywać wiadomości i oferty

ANTI SPAM 4+4=Noclegi w okolicy
Apartamenty Chorwacja: Umag
BUBNIĆ VALTER
Umag
Apartamenty Chorwacja: Umag
APARTMAN ZUBIN
Umag

UWAGA:

WŁAŚCICIEL jest osobą fizyczną, przedsiębiorcą, spółką handlową lub spółdzielnią, która w odniesieniu do przedmiotu swojej własnoci/prawa do korzystaniaposiada prawo do zarządzania obiektami przeznaczonymi do wynajmowania, a korzystając z niniejszej strony internetowej ogłasza i/lub reklamuje je działając na swoją rzecz i na koszt własny. WŁAŚCICIEL wynajmowanych obiektów przeznaczonych do wynajmowania gwarantuje że spełnia wszystkie warunki wynikające z Prawa działalności gastronomicznej (DZ.U. 138/06, 152/08, 43/09 i 88/10) i przyjmuje na siebie obowiązki wynikające z tego prawa, w szczególności z artykułu 3a. WŁASCICIEL ma zapewniony samodzielny dostęp do administrowania wszystkimi danymii przyjmujena siebie pełnąodpowiedzialność za ich zgodność, tj. prawdziwość wszystkich danych nt. wynajmowanych obiektów, które są prezentowane na niniejszej stronie internetowej. WŁAŚCICIEL przyjmuje na siebie pełną odpowiedzialność i obowiązki wobec osób które zdecydowały się korzystać z wynajmowanych obiektów WŁAŚCICIELA, a dotarły do nich poprzez niniejszą stronę internetową.

Wypełniając formularzonline służący do rezewacji, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez nas i/lub powierzenie przetwarzania przez osoby trzecie Państwadanych osobowych zawartych w formularzu dla własnych celów. Wszyscy odwiedzający stronę, którzy wypełnią formularz online służący do rezerwacji, wyrażają zgodę na skontaktowanie sięz nimi na podane dany adreswłaścicela obiektu bądź jego przedstawicielalub upoważnionych osób, które utrzymują niniejszą stronę internetową.