ŠEPIĆ VLADIMIR

VRČEVAN 73MedulinIstria

Telefon: 00385-98-435384; 00385-98-435384

Właściciele posługują się językami: D, EN, IT, SLO

Wyślij wiadomość

Liczba łóżek5
Liczba dodatkowych łóżek1
Liczba sypialni3
Salon TAK
Dostawka w salonie1
Pozycja Piętro
Powierzchnia (m2)107 m2
Klimatyzacja TAK
TV TAK
TV satelitarna TAK
Internet (Wi-Fi) Darmowe
Taras TAK
Miejsce parkingowe TAK
Widok na morze TAK
Odległość od morza (m)950
Odległość od centrum (m)300 m
Dostęp dla wózków inwalidzkich NIE
Ogrzewanie TAK
ŁAZIENKA
Pralka TAK
Prysznic/wanna wanna
KUCHNIA
Lodówka TAK
Piekarnik TAK
DODATKOWA OFERTA
LAST MINUTE OFFER!!! For stay period from 7.07. till 14.07. we offer 20% discount. Price for 6 people per night= 85€ (all taxes included)!
AP1CENNIK Euro/dzień ***
PRZED SEZONEM
SEZON
PO SEZONIE
90 EURO
110 EURO
85 EURO
Zniżka dla dzieci
DO 5 GODINA STAROSTI POPUST 50 %

Wyślij zapytanie w sprawie AP1


Dokładne daty

Chcę otrzymywać wiadomości i oferty

ANTI SPAM 1+1=Noclegi w okolicy
Apartamenty Chorwacja: Medulin
PRIVRAT KLAUDIO
Medulin

UWAGA:

WŁAŚCICIEL jest osobą fizyczną, przedsiębiorcą, spółką handlową lub spółdzielnią, która w odniesieniu do przedmiotu swojej własnoci/prawa do korzystaniaposiada prawo do zarządzania obiektami przeznaczonymi do wynajmowania, a korzystając z niniejszej strony internetowej ogłasza i/lub reklamuje je działając na swoją rzecz i na koszt własny. WŁAŚCICIEL wynajmowanych obiektów przeznaczonych do wynajmowania gwarantuje że spełnia wszystkie warunki wynikające z Prawa działalności gastronomicznej (DZ.U. 138/06, 152/08, 43/09 i 88/10) i przyjmuje na siebie obowiązki wynikające z tego prawa, w szczególności z artykułu 3a. WŁASCICIEL ma zapewniony samodzielny dostęp do administrowania wszystkimi danymii przyjmujena siebie pełnąodpowiedzialność za ich zgodność, tj. prawdziwość wszystkich danych nt. wynajmowanych obiektów, które są prezentowane na niniejszej stronie internetowej. WŁAŚCICIEL przyjmuje na siebie pełną odpowiedzialność i obowiązki wobec osób które zdecydowały się korzystać z wynajmowanych obiektów WŁAŚCICIELA, a dotarły do nich poprzez niniejszą stronę internetową.

Wypełniając formularzonline służący do rezewacji, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez nas i/lub powierzenie przetwarzania przez osoby trzecie Państwadanych osobowych zawartych w formularzu dla własnych celów. Wszyscy odwiedzający stronę, którzy wypełnią formularz online służący do rezerwacji, wyrażają zgodę na skontaktowanie sięz nimi na podane dany adreswłaścicela obiektu bądź jego przedstawicielalub upoważnionych osób, które utrzymują niniejszą stronę internetową.