JOVIĆ MUJAGIĆ VERICA

GRABAR 39CresWyspy Cres i Lošinj

Telefon: 00385-51-571831; 00385-98-9047480, 00385-98-9520834

Właściciele posługują się językami: DE, EN, IT

Wyślij wiadomość

  • MAPA
  • GALERIA 1
Liczba łóżek6
Liczba dodatkowych łóżek2
Liczba sypialni3
Salon TAK
Pozycja Parter
Powierzchnia (m2)70 m2
Klimatyzacja TAK
TV TAK
TV satelitarna TAK
Taras TAK
Miejsce parkingowe TAK
Widok na morze NIE
Odległość od morza (m)100 m
Dostęp dla wózków inwalidzkich NIE
Ogrzewanie TAK
ŁAZIENKA
Pralka TAK
Prysznic/wanna prysznic
KUCHNIA
Lodówka TAK
Piekarnik TAK
Grill TAK
DODATKOWA OFERTA
ZA BORAVAK KRAĆI OD 3 NOĆI TIJEKOM BLAGDANA TE ZA GRIJANI APARTMAN: 20% VEĆA CIJENA. KLIMA UREĐAJ=4 EURO/DAY, internet gratis, 2 wc-a, 3 tuša - 2 unutrašnja i 1 vanjski.
AP1CENNIK Euro/dzień ***
01.01.- 31.12.
60-140 EURO
Uwaga
CIJENA OVISI O BROJU OSOBA I TERMINU. U CIJENU UKLJUČEN PDV,TROŠAK ČIŠĆENJA.

Wyślij zapytanie w sprawie AP1


Dokładne daty

Chcę otrzymywać wiadomości i oferty

ANTI SPAM 2+2=Noclegi w okolicy
Apartamenty Chorwacja: Cres
FORNARIĆ MARIJA-PALMA
Cres
Apartamenty Chorwacja: Cres
SUČIĆ JOSIP
Cres

UWAGA:

WŁAŚCICIEL jest osobą fizyczną, przedsiębiorcą, spółką handlową lub spółdzielnią, która w odniesieniu do przedmiotu swojej własnoci/prawa do korzystaniaposiada prawo do zarządzania obiektami przeznaczonymi do wynajmowania, a korzystając z niniejszej strony internetowej ogłasza i/lub reklamuje je działając na swoją rzecz i na koszt własny. WŁAŚCICIEL wynajmowanych obiektów przeznaczonych do wynajmowania gwarantuje że spełnia wszystkie warunki wynikające z Prawa działalności gastronomicznej (DZ.U. 138/06, 152/08, 43/09 i 88/10) i przyjmuje na siebie obowiązki wynikające z tego prawa, w szczególności z artykułu 3a. WŁASCICIEL ma zapewniony samodzielny dostęp do administrowania wszystkimi danymii przyjmujena siebie pełnąodpowiedzialność za ich zgodność, tj. prawdziwość wszystkich danych nt. wynajmowanych obiektów, które są prezentowane na niniejszej stronie internetowej. WŁAŚCICIEL przyjmuje na siebie pełną odpowiedzialność i obowiązki wobec osób które zdecydowały się korzystać z wynajmowanych obiektów WŁAŚCICIELA, a dotarły do nich poprzez niniejszą stronę internetową.

Wypełniając formularzonline służący do rezewacji, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez nas i/lub powierzenie przetwarzania przez osoby trzecie Państwadanych osobowych zawartych w formularzu dla własnych celów. Wszyscy odwiedzający stronę, którzy wypełnią formularz online służący do rezerwacji, wyrażają zgodę na skontaktowanie sięz nimi na podane dany adreswłaścicela obiektu bądź jego przedstawicielalub upoważnionych osób, które utrzymują niniejszą stronę internetową.