PRODANOVSKI DARIJA

MIROSLAVA KRLEŽE 26RovinjIstria

Telefon: 00385-98-607504; 00385-98-607504

Właściciele posługują się językami: DE, EN, RUS

Wyślij wiadomość

Liczba łóżek2
Liczba dodatkowych łóżek2
Łóżeczka dla dzieci TAK
Liczba sypialni2
Salon NIE
Pozycja Parter
Powierzchnia (m2)50 m2
Klimatyzacja TAK
TV TAK
TV satelitarna TAK
Internet (Wi-Fi) Darmowe
Taras NIE
Miejsce parkingowe TAK 1
Widok na morze NIE
Odległość od morza (m)100 m
Odległość od centrum (m)2000 m
Zwierzęta domowe TAK
Dostęp dla wózków inwalidzkich NIE
Ogrzewanie TAK
ŁAZIENKA
Pralka NIE
Prysznic/wanna prysznic
KUCHNIA
Lodówka TAK
Piekarnik NIE
Kuchenka TAK
Mikrofalówka TAK
Aparat do kawy TAK
Zmywarka TAK
Grill TAK
AP1CENNIK Euro/dzień ***
PRZED SEZONEM
SEZON
PO SEZONIE
80EURO
100 EURO
80 EURO
Dostawiane łóżko (osoba/dzień)
18EURO
21 EURO
18 EURO
Uwaga
Završno čišćenje- JEDNOKRATNO - U Sezoni 25 EURO, van sezone 20 EURO : KUČNI LJUBIMCI: Mali pas 5 EURO po danu, Veliki pas 10 EURO po danu

Wyślij zapytanie w sprawie AP1


Dokładne daty

Chcę otrzymywać wiadomości i oferty

ANTI SPAM 2+2=Noclegi w okolicy
Apartamenty Chorwacja: Rovinj
MODRUŠAN APARTMENTS
Rovinj
Apartamenty Chorwacja: Rovinj
APARTMANI ALBA VL. INES POROPAT
Rovinj

UWAGA:

WŁAŚCICIEL jest osobą fizyczną, przedsiębiorcą, spółką handlową lub spółdzielnią, która w odniesieniu do przedmiotu swojej własnoci/prawa do korzystaniaposiada prawo do zarządzania obiektami przeznaczonymi do wynajmowania, a korzystając z niniejszej strony internetowej ogłasza i/lub reklamuje je działając na swoją rzecz i na koszt własny. WŁAŚCICIEL wynajmowanych obiektów przeznaczonych do wynajmowania gwarantuje że spełnia wszystkie warunki wynikające z Prawa działalności gastronomicznej (DZ.U. 138/06, 152/08, 43/09 i 88/10) i przyjmuje na siebie obowiązki wynikające z tego prawa, w szczególności z artykułu 3a. WŁASCICIEL ma zapewniony samodzielny dostęp do administrowania wszystkimi danymii przyjmujena siebie pełnąodpowiedzialność za ich zgodność, tj. prawdziwość wszystkich danych nt. wynajmowanych obiektów, które są prezentowane na niniejszej stronie internetowej. WŁAŚCICIEL przyjmuje na siebie pełną odpowiedzialność i obowiązki wobec osób które zdecydowały się korzystać z wynajmowanych obiektów WŁAŚCICIELA, a dotarły do nich poprzez niniejszą stronę internetową.

Wypełniając formularzonline służący do rezewacji, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez nas i/lub powierzenie przetwarzania przez osoby trzecie Państwadanych osobowych zawartych w formularzu dla własnych celów. Wszyscy odwiedzający stronę, którzy wypełnią formularz online służący do rezerwacji, wyrażają zgodę na skontaktowanie sięz nimi na podane dany adreswłaścicela obiektu bądź jego przedstawicielalub upoważnionych osób, które utrzymują niniejszą stronę internetową.