APARTMANI MARIĆ

ANDRIJE ANTIĆA 3SelceRiwiera Crikvenica

Telefon: 00385-51-765147; 00385-98-338250

Właściciele posługują się językami: DE, EN, IT

Wyślij wiadomość

Opis kwatery:

Nowo wybudowany dom z 5 apartamentami(Volta,More,Kamik,Loza,Orih) i własnym bezpłatnym parkingiem znajduje się w centrum Selce i ponownie w spokojnej okolicy. Wszystkie jednostki są 3 gwiazdki i są wyposażone w bezpłatny dostęp do Internetu, klimatyzację, telewizor, kuchenkę mikrofalową, ekspres do kawy i inne urządzenia.

Liczba łóżek2
Liczba dodatkowych łóżek2
Liczba sypialni1
Salon TAK
Dostawka w salonie2
Pozycja Parter
Powierzchnia (m2)38m2
Klimatyzacja TAK
TV TAK
TV satelitarna TAK
Internet (Wi-Fi) Darmowe
Taras TAK
Miejsce parkingowe TAK
Widok na morze NIE
Odległość od morza (m)100 m
Odległość od centrum (m)80 m
Zwierzęta domowe TAK
Dostęp dla wózków inwalidzkich TAK
Ogrzewanie NIE
ŁAZIENKA
Pralka NIE
Prysznic/wanna prysznic
KUCHNIA
Lodówka TAK
Piekarnik TAK
Kuchenka TAK
Mikrofalówka TAK
Aparat do kawy TAK
Grill TAK
DODATKOWA OFERTA

Ljubimci po dogovoru / Pets by arrangement
VOLTACENNIK Euro/dzień ***
PRZED SEZONEM
SEZON
PO SEZONIE
Uwaga
Cijena na upit

Wyślij zapytanie w sprawie VOLTA


Dokładne daty

Chcę otrzymywać wiadomości i oferty

ANTI SPAM 3+3=Noclegi w okolicy
Apartamenty Chorwacja: Selce
STUDIO SELCE
Selce
Apartamenty Chorwacja: Selce
APARTMANI ADRIA Tintor
Selce

UWAGA:

WŁAŚCICIEL jest osobą fizyczną, przedsiębiorcą, spółką handlową lub spółdzielnią, która w odniesieniu do przedmiotu swojej własnoci/prawa do korzystaniaposiada prawo do zarządzania obiektami przeznaczonymi do wynajmowania, a korzystając z niniejszej strony internetowej ogłasza i/lub reklamuje je działając na swoją rzecz i na koszt własny. WŁAŚCICIEL wynajmowanych obiektów przeznaczonych do wynajmowania gwarantuje że spełnia wszystkie warunki wynikające z Prawa działalności gastronomicznej (DZ.U. 138/06, 152/08, 43/09 i 88/10) i przyjmuje na siebie obowiązki wynikające z tego prawa, w szczególności z artykułu 3a. WŁASCICIEL ma zapewniony samodzielny dostęp do administrowania wszystkimi danymii przyjmujena siebie pełnąodpowiedzialność za ich zgodność, tj. prawdziwość wszystkich danych nt. wynajmowanych obiektów, które są prezentowane na niniejszej stronie internetowej. WŁAŚCICIEL przyjmuje na siebie pełną odpowiedzialność i obowiązki wobec osób które zdecydowały się korzystać z wynajmowanych obiektów WŁAŚCICIELA, a dotarły do nich poprzez niniejszą stronę internetową.

Wypełniając formularzonline służący do rezewacji, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez nas i/lub powierzenie przetwarzania przez osoby trzecie Państwadanych osobowych zawartych w formularzu dla własnych celów. Wszyscy odwiedzający stronę, którzy wypełnią formularz online służący do rezerwacji, wyrażają zgodę na skontaktowanie sięz nimi na podane dany adreswłaścicela obiektu bądź jego przedstawicielalub upoważnionych osób, które utrzymują niniejszą stronę internetową.