APARTMANI DUDA

HAVIŠĆE 36JadranovoCrikvenická riviéra

Telefon: ; 0038598260505

Majitel mluví: EN, DE, SLO, RU

Pošlete dotaz

Popis místa:

POPIS MÍSTA Nejstarší stopy osídlení v oblasti Jadranova pocházejí z pozdní doby kamenné. Archeologické naleziště Lokvišće, které se nachází v zátoce Lokvišće a které rozhodně stojí za návštěvu, pochází z doby římské s obnovenými zbytky budov a je nejstarší kulturní památkou v Jadranově. Na místě bylo nalezeno velké množství rozbitých amfor, což naznačuje existenci malého přístavu a skladiště. V zátoce Lokvišće se nachází přírodní úkaz - léčivé bahno, které má balneologické vlastnosti a používá se ke zmírnění revmatických problémů. V 8. a 9. století oblast obývali Chorvaté z Dalmácie. Místo je na mapě z roku 1426 označeno jako Sveti Jakov. Gradić měl toto jméno až do roku 1954, kdy občané v referendu (komunistickém) rozhodli o jménu Jadranovo a vybrali si mezi 5 nabízenými jmény. KRÁTKÝ POPIS UBYTOVÁNÍ V JADRANOVĚ: Jadranovo je malé rybářské městečko poblíž známého turistického města Crikvenica (8 km), 4 km od letiště Rijeka na mostě spojeném s ostrovem Krk. Místo je obklopeno přírodním lesem se zachovalou přírodou. Les protínají turistické a turistické stezky (se psem nebo bez něj) a jogging. Okolí je tiché a klidné, bez provozu s krásnou přírodní pláží na pobřeží. Ideální místo pro odpočinek a hru dětí. V okolí existuje mnoho cílů pro zajímavé jednodenní výlety a zábavu (v okruhu 10–30 km), například: ostrov Krk, ostrov Cres, poloostrov Istrie (30 km), přístav / město Rijeka (18 km), známé letovisko Opatija 20 km), hory Gorski Kotar (30 km), Plitvická jezera atd. Domácí zvířata jsou povolena (příplatek 5 € / den). Za používání klimatizace se platí zvlášť v závislosti na počtu dní používání a na tom, zda se vůbec používá (5 € / den). Vzdálenost k moři (pláž) 70m, k prvnímu obchodu 250m, k několika restauracím asi 250m. Pláž je přírodní oblázková pláž, dlouhá 150 m, ke které sestupuje 120 schodů. K dispozici je malý snack bar - rychlé občerstvení. Můžete plavat podél celého pobřeží až do centra Jadranova. Ve městě Crikvenica jsou: Různé kulturní akce, muzea, akce, koncerty, Větší nákupní centra jsou také v Crikvenici, Potápěčská centra a tenisové kurty se nacházejí ve městě Crikvenica, Půjčovna lodí, půjčovna kol, restaurace, kavárny, cukrárny, terasy, různé obchody atd. Existuje možnost jednodenních individuálních výletů autem i organizovaných jednodenních výletů menšími turistickými loděmi z přístavu Crikvenica (podél pobřeží a ostrovů). Odkazy o možnostech výletů do okolí: http://en.wikipedia.org/wiki/Adriatic_Sea, www.crikvenica.net, www.tzm-jadranovo.hr, www.tz-rijeka.hr, www.appleby.net/cityrijeka .htlm, www.krk.hr, www.tz-krk.hr www.krkinfo.com, www.vinodol.org, www.gorski-kotar.com.hr/en, www.visitopatija.net/hr/atrakcije, www.np-plitvicka-jezera.hr/en, nebo jednoduše klikněte na Google: Opatija, ostrov Krk, Gorski Kotar, Plitvická jezera, poloostrov Istrie, Kvarner, Vinodol atd.

Popis ubytování:

POPIS PŘEDMĚTU POPIS APARTMÁNU Dům má dva byty v prvním patře. Apartmány jsou zcela identické, AP1 obrácené k moři (jihozápad), druhé AP2 obrácené k opačné straně (severovýchod), každý o rozloze přibližně 35 m2. Nahoře se dostanete vnějšími samostatnými schody a samostatným vchodem. Apartmány jsou na opačných stranách domu a zcela oddělené. Každý byt má asi 6 m2 balkon a lodžii asi 4x2m (se markýzou). Apartmán AP1 má výhled na moře a AP2 výhled na upravenou zahradu (dvůr), zadní ulici a v pozadí pohoří Gorski Kotar. Každý apartmán se skládá z obývacího pokoje o rozloze přibližně 20 m2 s kuchyní v jednom rohu, poté z ložnice a koupelny s toaletou. V obývacím pokoji jsou dvě rozkládací pohovky s konferenčním stolkem, stolem a židlemi na stolování a police s TV a rádiem. V obývacím pokoji je prosklená posuvná stěna pro výstup na lodžii se markýzou a balkonem. Kuchyň je plně vybavena: plynový elektrický sporák s digestoří, lednička, mrazák, kávovar, toustovač, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, kompletní nádobí na vaření a talíře, mísy, sklenice, šálky a příbory, kuchyňské utěrky, vše pro 6 osob. V ložnici je manželská postel s nočními stolky, vestavěná čtyřkřídlá skříň a toaletní stolek se zrcadlem a zásuvkami. V koupelně je sprchový kout, skříňky na toaletní potřeby, umyvadlo se zrcadlem. K dispozici jsou potřebné hygienické potřeby, ručníky, vysoušeč vlasů atd. Apartmány mají klimatizaci, satelitní TV a ústřední topení (příprava teplé vody je také ústřední s neomezeným množstvím). Každý apartmán má vlastní parkoviště.

Počet lůžek2
Počet přístýlek2
Dětská postýlka Zadejte poptávku
Počet pokojů1
Obývák Ano
Pozice Patro
Obytná plocha (m2)35
Klimatizace Ano
TV Ano
Satelitní TV Ano
Internet (Wi-Fi) Bezplatně
Terasa Ano
Parkoviště Ano 3
Kotviště Ano
Výhled na moře Ano
Vzdálenost od moře (m)70
Vzdálenost od centra (m)1000
Domácí miláčci Ano
Topení Ano
KOUPELNA
Sprcha/vana sprcha
KUCHYNĚ
Lednička Ano
Trouba Ano
Sporák Ano
Mikrovlnná trouba Ano
Kávovar Ano
Gril Ano
Dodatečná nabídka
Člun, Výlety, Potápění, Tenis, Fíky,
AP1CENA v Eur/den ***
01.6.- 28.6
7.9. - 30.9. 07.9.- 30.9.
29.6. - 12.07.
13.7. - 16.8.
17.8. - 23.8.
24.8. - 06.9.
35
50
60
55
50, , ,

Pošlete poptávku o AP1
Pevné termíny

Dostávat novinky a nabídky

ANTI SPAM 4+4=Ubytování v okolí
Ubytování v okolí: Jadranovo
KUKULJAN MARIJA
Jadranovo

NOTE:

The owner is an individual, a craftsman, a company or cooperative that owns the right to manage and rent the accommodation units and to advertize them on this web site in their on favour and for their account. OWNER of the units guarantees that he has fulfilled all the requirements of the service industry (NN 138/06, 152/08, 43/09 and 88/10), and takes on all the responsibility that comes from the law, with an emphasis on the "article 3a "of the law. The OWNER has an independent access to the administration of all data, and takes on all the responsibility for the accuracy of the information about the accomodation provided on this website. OWNER undertakes all responsibility and liability to persons, who have decided to use (consume) the OWNER’s accommodation and who came through this web site.

Filling out the online form for booking the accomodation, you consent that your personal data contained in this form can be processed and/or can be accredited for processing to third parties for internal purposes only. All visitors who complete the online form for booking the accomodation give their approval they could be contacted by the owner of the facility, or their representative and the authorized persons who maintain this website.

Website Apartmani Hrvatska uses cookies (small text files that are stored on the visitor's computer). They are used to enable full functionality of the page and customize the layout. You can change the settings of your browser to accept cookies, delete them, or simply refuse to accept them. However, later will render some functionalities on the website www.apartmani-hrvatska.com unavailable.