MATOHANAC DAVORKA

Pino Budicin 7 FažanaIstria

Telefon: 00385-52-521515; 00385-91-8874699

Web:

Właściciele posługują się językami: D, EN, IT

Wyślij wiadomość

Opis kwatery:

Apartamenty znajdują się w Fazana, słynnym kurorcie, zaledwie kilka kilometrów od starożytnego miasta Pula. Dady Apartament dla 2 +2 osób, położony przy cichej ulicy, 300 m od centrum i 400 m od plaży i zwierzętami. Kolejny apartament Oliva jest dla 4 +2 osób i znajduje się tuż przy plaży, zaledwie 50 m odległość, ale zwierzęta nie są akceptowane. Jest to nowy, bardzo ładne i nowoczesne umeblowanie. Oba apartamenty są dostępne przez cały rok.

Liczba łóżek4
Łóżeczka dla dzieci TAK
Liczba sypialni2
Salon TAK
Oddzielny salon TAK
Pozycja Piętro
Powierzchnia (m2)50
Klimatyzacja TAK
TV TAK
TV satelitarna TAK
Internet (Wi-Fi) Darmowe
Taras TAK
Miejsce parkingowe TAK 1
Garaż NIE
Miejsce do cumowania NIE
Widok na morze NIE
Odległość od morza (m)300
Odległość od centrum (m)100
Dostęp dla wózków inwalidzkich NIE
Ogrzewanie TAK
ŁAZIENKA
Pralka TAK
Prysznic/wanna prysznic
KUCHNIA
Lodówka TAK
Piekarnik NIE
Kuchenka TAK
Mikrofalówka TAK
Aparat do kawy TAK
Opis kwatery Ap2
Mieszkanie położone jest w cichej ulicy. Jest odpowiedni dla rodzin z dziećmi. Zwierzęta są mile widziane. Odległość od plaży około 300m.
Ap2CENNIK Euro/dzień ***
PRZED SEZONEM
SEZON
PO SEZONIE
40-70
80
40-70
Dostawiane łóżko (osoba/dzień)
10
10
10

Wyślij zapytanie w sprawie Ap2


Dokładne daty

Chcę otrzymywać wiadomości i oferty

ANTI SPAM 4+4=Noclegi w okolicy
Apartamenty Chorwacja: Fažana
PARIS LUCIANO
Fažana

UWAGA:

WŁAŚCICIEL jest osobą fizyczną, przedsiębiorcą, spółką handlową lub spółdzielnią, która w odniesieniu do przedmiotu swojej własnoci/prawa do korzystaniaposiada prawo do zarządzania obiektami przeznaczonymi do wynajmowania, a korzystając z niniejszej strony internetowej ogłasza i/lub reklamuje je działając na swoją rzecz i na koszt własny. WŁAŚCICIEL wynajmowanych obiektów przeznaczonych do wynajmowania gwarantuje że spełnia wszystkie warunki wynikające z Prawa działalności gastronomicznej (DZ.U. 138/06, 152/08, 43/09 i 88/10) i przyjmuje na siebie obowiązki wynikające z tego prawa, w szczególności z artykułu 3a. WŁASCICIEL ma zapewniony samodzielny dostęp do administrowania wszystkimi danymii przyjmujena siebie pełnąodpowiedzialność za ich zgodność, tj. prawdziwość wszystkich danych nt. wynajmowanych obiektów, które są prezentowane na niniejszej stronie internetowej. WŁAŚCICIEL przyjmuje na siebie pełną odpowiedzialność i obowiązki wobec osób które zdecydowały się korzystać z wynajmowanych obiektów WŁAŚCICIELA, a dotarły do nich poprzez niniejszą stronę internetową.

Wypełniając formularzonline służący do rezewacji, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez nas i/lub powierzenie przetwarzania przez osoby trzecie Państwadanych osobowych zawartych w formularzu dla własnych celów. Wszyscy odwiedzający stronę, którzy wypełnią formularz online służący do rezerwacji, wyrażają zgodę na skontaktowanie sięz nimi na podane dany adreswłaścicela obiektu bądź jego przedstawicielalub upoważnionych osób, które utrzymują niniejszą stronę internetową.