VUČETA IVAN

RASTOKE 21,RASTOKESlunjJeziora Plitwickie i Karlovac

Telefon: 00385-47-777730;

Właściciele posługują się językami: D, EN

Wyślij wiadomość

Liczba łóżek4
Liczba sypialni1
Pozycja Piętro
Klimatyzacja NIE
TV NIE
TV satelitarna NIE
Internet (Wi-Fi) Darmowe
Taras TAK
Miejsce parkingowe TAK 5
Widok na morze NIE
Odległość od centrum (m)500 m
Zwierzęta domowe TAK
Dostęp dla wózków inwalidzkich NIE
Ogrzewanie TAK
ŁAZIENKA
Pralka TAK
Prysznic/wanna prysznic
KUCHNIA
Grill TAK
DODATKOWA OFERTA
MED, DORUČAK JE DOMAĆI: ŠUNKA, KOBASICE, PALAČINKE, DOMAĆI PEKMEZ OD ŠLJIVA, A ZA GRUPE SE RADI I DOMAĆI KRUH,KOD KARLOVCA SE SILAZI S AUTOCESTE , NASTAVLJA SE CESTOM D1 PREMA PLITVIČKIM JEZERIMA
S1CENNIK Euro/osoba/dzień ***
PRZED SEZONEM
SEZON
PO SEZONIE
Po zapytaniu
Po zapytaniu
Po zapytaniu
Nocleg ze śniadaniem
Po zapytaniu
Po zapytaniu
Po zapytaniu
Śniadanie
Po zapytaniu

Wyślij zapytanie w sprawie S1


Dokładne daty

Chcę otrzymywać wiadomości i oferty

ANTI SPAM 4+4=UWAGA:

WŁAŚCICIEL jest osobą fizyczną, przedsiębiorcą, spółką handlową lub spółdzielnią, która w odniesieniu do przedmiotu swojej własnoci/prawa do korzystaniaposiada prawo do zarządzania obiektami przeznaczonymi do wynajmowania, a korzystając z niniejszej strony internetowej ogłasza i/lub reklamuje je działając na swoją rzecz i na koszt własny. WŁAŚCICIEL wynajmowanych obiektów przeznaczonych do wynajmowania gwarantuje że spełnia wszystkie warunki wynikające z Prawa działalności gastronomicznej (DZ.U. 138/06, 152/08, 43/09 i 88/10) i przyjmuje na siebie obowiązki wynikające z tego prawa, w szczególności z artykułu 3a. WŁASCICIEL ma zapewniony samodzielny dostęp do administrowania wszystkimi danymii przyjmujena siebie pełnąodpowiedzialność za ich zgodność, tj. prawdziwość wszystkich danych nt. wynajmowanych obiektów, które są prezentowane na niniejszej stronie internetowej. WŁAŚCICIEL przyjmuje na siebie pełną odpowiedzialność i obowiązki wobec osób które zdecydowały się korzystać z wynajmowanych obiektów WŁAŚCICIELA, a dotarły do nich poprzez niniejszą stronę internetową.

Wypełniając formularzonline służący do rezewacji, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez nas i/lub powierzenie przetwarzania przez osoby trzecie Państwadanych osobowych zawartych w formularzu dla własnych celów. Wszyscy odwiedzający stronę, którzy wypełnią formularz online służący do rezerwacji, wyrażają zgodę na skontaktowanie sięz nimi na podane dany adreswłaścicela obiektu bądź jego przedstawicielalub upoważnionych osób, które utrzymują niniejszą stronę internetową.