NONO MIKO

Strossmayerovo Šetalište 4CrikvenicaRiwiera Crikvenica

Telefon: +385 51 289 481; +385 98 496 216

Web:

Właściciele posługują się językami: Engleski

Wyślij wiadomość

Liczba łóżek4
Liczba dodatkowych łóżek2
Łóżeczka dla dzieci TAK
Liczba sypialni2
Salon TAK
Dostawka w salonie2
Oddzielny salon TAK
Pozycja Piętro
Powierzchnia (m2)60 m2
Klimatyzacja TAK
TV TAK
TV satelitarna TAK
Internet (Wi-Fi) TAK
Taras TAK
Miejsce parkingowe Zapytać
Widok na morze TAK
Odległość od morza (m)40
Odległość od centrum (m)50
Dostęp dla wózków inwalidzkich NIE
Ogrzewanie TAK
ŁAZIENKA
Pralka TAK
Prysznic/wanna prysznic
KUCHNIA
Lodówka TAK
Piekarnik TAK
Kuchenka TAK
Mikrofalówka TAK
Aparat do kawy TAK
Zmywarka TAK
DODATKOWA OFERTA
PARKING - 6€ DAN / 6€ DAY
AP1CENNIK Euro/dzień ***
9.6.- 29.06.
30.06.- 13.07.
14.07.- 17.08.
18.08.- 31.8.
01.09.- 30.9.
Uwaga
AKONTACIJA - 30% od ukupnog iznosa;Ostatak na dan preuzimanja apartmana / advance payment: 30% of the full amoun ;The rest-paid on the day of arrival

Wyślij zapytanie w sprawie AP1


Dokładne daty

Chcę otrzymywać wiadomości i oferty

ANTI SPAM 3+3=Noclegi w okolicy
Apartamenty Chorwacja: Crikvenica
M APARTMANI
Crikvenica
Apartamenty Chorwacja: Crikvenica
JELENOVIĆ IVANA
Crikvenica

UWAGA:

WŁAŚCICIEL jest osobą fizyczną, przedsiębiorcą, spółką handlową lub spółdzielnią, która w odniesieniu do przedmiotu swojej własnoci/prawa do korzystaniaposiada prawo do zarządzania obiektami przeznaczonymi do wynajmowania, a korzystając z niniejszej strony internetowej ogłasza i/lub reklamuje je działając na swoją rzecz i na koszt własny. WŁAŚCICIEL wynajmowanych obiektów przeznaczonych do wynajmowania gwarantuje że spełnia wszystkie warunki wynikające z Prawa działalności gastronomicznej (DZ.U. 138/06, 152/08, 43/09 i 88/10) i przyjmuje na siebie obowiązki wynikające z tego prawa, w szczególności z artykułu 3a. WŁASCICIEL ma zapewniony samodzielny dostęp do administrowania wszystkimi danymii przyjmujena siebie pełnąodpowiedzialność za ich zgodność, tj. prawdziwość wszystkich danych nt. wynajmowanych obiektów, które są prezentowane na niniejszej stronie internetowej. WŁAŚCICIEL przyjmuje na siebie pełną odpowiedzialność i obowiązki wobec osób które zdecydowały się korzystać z wynajmowanych obiektów WŁAŚCICIELA, a dotarły do nich poprzez niniejszą stronę internetową.

Wypełniając formularzonline służący do rezewacji, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez nas i/lub powierzenie przetwarzania przez osoby trzecie Państwadanych osobowych zawartych w formularzu dla własnych celów. Wszyscy odwiedzający stronę, którzy wypełnią formularz online służący do rezerwacji, wyrażają zgodę na skontaktowanie sięz nimi na podane dany adreswłaścicela obiektu bądź jego przedstawicielalub upoważnionych osób, które utrzymują niniejszą stronę internetową.